Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Zaujímavosti o Avone

 

 

 • V r. 2016 sme oslavovali už 130. výročie založenia. Avon má totiž základy ešte v roku 1886, keď David Mc. Donnel založil spoločnosť California Perfume Company a Pani Albee sa stala prvou Avon Lady. 
 • Až v roku 1939 sa spoločnosť California Perfume Company premenovala na Avon.
 • V roku 1989 Avon ako prvá kozmetická spoločnosť ukončila testovanie kozmetických produktov na zvieratách.
 • V roku 1991 začal Avon pôsobiť v Českej republike a v roku 1992 aj v Slovenskej republike.
 • V roku 2005 Avon otvoril svoje nové výskumné a vývojové centrum v Suffeme v štáte New York.
 • Od roku 2015 sa Avon prostredníctvom kampane "Krásne pre seba" necháva inšpirovať Vami - reálnymi ženami. V Avone si totiž prajeme, aby sa každá žena stala tým, kým chce naozaj byť. Nie tým, čo sa od nej očakáva.         


Kliknite na jednotlivé obrázky nižšie a dozviete sa viac

 

 

 

 

Balenie darčekov pre zaneprázdnených

 

Nový inovatívny krém pre omladenie pleti

 

Spoznajte Evu Mendez

 

 

                   


Najväčšia novinka roku 2016 - Parfém Avon Life

      V duchu hesla „Preži svoj život krásne“ sme prežili nezabudnuteľnú noc a magické predstavenie najväčšej novinky v tomto roku – parfému Avon Life inšpirovaného Kenzom Takadom. V duchu kreativity a krás života sa niesla aj októbrová streda, počas ktorej bola hosťom predstavená nová kolekcia vôní Avon Life. Pokrstená bola v závere bublinovej show pod taktovkou umelca Matěja Kodeša. Ten sa postaral o netradičný vizuálny zážitok, keď sa prémiové vône zrodili priamo v bubline. Tak symbolicky premenil krásy života na skutočnosť. Večerným programom hostí sprevádzal obľúbený moderátor Braňo „Bruno“ Ciberej. Príjemnú atmosféru dotvorila svojim hudobný vystúpením známa slovenská speváčka Mária Čírová. Hostí ohúrila nielen svojim spevom, ale aj okúzľujúcim vzhľadom a stala sa krstnou mamou parfému. V rámci programu Matěj Kodeš predviedol fantastické kúzla a triky s bublinami neuveriteľných veľkostí a tvarov, divákov nadchlo „obliekanie“ hostí do bublín. Výnimočnosť večera podčiarkli tóny oboch vôní Avon Life. Podujatie si nenechalo ujsť množstvo osobností, a to obľúbení herci, speváci, moderátori či tváre projektu AVON proti rakovine prsníka ako Beáta Dubasová, Hanka Rapantová, Henrieta Mičkovicová, ale aj Zora Czoborová, Karolína Chomisteková, Oliver Andrássy či Eva Cifrová a mnohí ďalší.

 


Úspechy  roku 2015

      Vďaka množstvu zaujímavých projektov je AVON už niekoľko rokov lídrom medzi kozmetickými firmami. Čo potvrdzuje aj množstvo článkov a zmienok v slovenských periodikách a na internete. Bohaté portfólio výrobkov a  množstvo noviniek dáva príležitosť osloviť a  zaujať zákazníkov všetkých vekových kategórií. O novej línii rúžov na pery, vylepšenom sére, kréme s prevratným zložením či neodolateľne zvodnom dámskom parfume si môžete pravidelne prečítať v najznámejších mesačníkoch ako EMMA, Eva alebo Evita (rovnako aj v  ďalších) kde sú AVON výrobky uvádzané ako tipy alebo v sekcii obľúbených. 

      Medzi najúspešnejšie projekty patrili v  uplynulom roku napríklad aj súťaž o  najobľúbenejší odtieň rúžu, uvedenie novej línie starostlivosti o  pleť – Nutra Effects, predstavenie kampane "Krásne pre seba" či krst parfumu AVON Attraction.

      S Pavlom Bauerom bolo zorganizovaných séria workshopov zameraných na líčenie a  Pavel ako oficiálny vizážista reprezentoval AVON aj počas súťaže Superstar. AVON sa stal partnerom ankety Bloger roka 2015 a bol takisto partnerom viacerých úspešných filmových premiér. Veľká publicita a záujem nielen médií, ale všetkých ľudí je už každoročne AVON Pochod proti rakovine prsníka. Vďaka 7. ročníku Avon Pochodu sa na boj za zdravé prsia odovzdalo rekordných 75162 EUR.

      Máme za sebou úspešný rok a  našim predsavzatím je nielen udržať si pozíciu lídra na slovenskom mediálnom trhu medzi kozmetickými firmami, ale neustále prinášať zákazníkom a čitateľom nové zaujímavé výrobky, informácie, články a súťaže.

 


 

Spoločnosť Avon je svetovou jednotkou v priamom predaji

 • Avon má milióny verných zákazníkov vo viac ako 100 krajinách sveta
 • Avon má viac ako 6 miliónov nezávislých Avon Ladies a Avon Gentlemanov
 • Avon má niekoľko ocenených produktov z výskumného a vývojového tímu svetovej úrovne
 • Avon má dlhú tradíciu a už 130 rokov plní sny žien na celom svete
 • Avon distribuje 600 miliónov katalógov v 25 jazykoch, ktoré ponúkajú približne 7500 výrobkov a má viac ako miliardu zákazníkov
 • 100% záruka spokojnosti Avon zákazníkov
 • Kozmetická rada Avon Anew Clinical je inšpirovaná výskumom, ktorý získal Nobelovu cenu.

Najdôležitejšie Avon hodnoty:

 • Dôvera
 • Úcta
 • Viera
 • Integrita
 • Pokora


Avon pomáha

         

 


CHCETE VEDIEŤ VIAC O NÁKUPE VÝROBKOV?

KLIKNITE SEM


CHCETE VEDIEŤ O VÝHODÁCH REGISTRÁCIE DO AVON-u A MALI BY STE ZÁUJEM STAŤ SA Avon Lady ALEBO Avon Gentleman A NAKUPOVAŤ S ĎALŠOU ZĽAVOU AŽ 30%?

KLIKNITE SEM


TOPlist